У ході проекту «Громада та полікультурна спадщина міста Броди: потенціал, взаємодія, перспектива» (що здійснюється в рамках міжнародної програми «CHOICE – Культурна спадщина: можливості підвищення громадянської активності» за фінансування ЄС, Асоціації агенцій місцевої демократії – ALDA), ГО «Край» у Бродах встановлено 24 вказівники до історичних об’єктів та місць. Їх виготовлено та змонтовано за фінансової підтримки Бродівської міської ради, яка підтримала ініціативу громадської організації та забезпечила співфінансування проекту, спрямованого на збереження культурної спадщини міста. Стрілки вказують напрями до найвідоміших пам’яток міста (замок, синагога, міські храми, гімназія, оборонний вал) та основних пішохідних історичних місць – Ринок, вулицю Золоту, майдан Свободи, Старі Броди. Три вказівники скеровують до Бродівського історико-краєзнавчого музею, де туристи, а також і мешканці міста зможуть отримати вичерпну інформацію про історико-культурний спадок Бродів.

Всі об’єкти на вказівниках відображені окремими піктограми, розробленими архітектором-дизайнером Володимиром Чопом.

Двомовні вказівники (українською та англійською мовами) розміщені в історичному середмісті Бродів з пристосуванням до існуючої інфраструктури міста. У перспективі Бродам потрібно встановити більше таких орієнтирів на спеціальних стовпах з охопленням усієї території міста, яка на сьогодні сформована з чотирьох давніх населених пунктів.

Ще нема коментарів.

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікованою. Обов’язкові поля позначені (*).

Можна використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>