Учасники семінару-тренінгу «Ревіталізація історико-культурної спадщини: практичний досвід, участь громади, пошук ресурсів»

Броди – місто з багатою історією, цікавими пам’ятками, визначними історичними місцями, відомими постатями; місто, яке знають у різних куточках світу. Броди мають великий історико-культурний потенціал, який, на превеликий жаль, на сьогоднішній день не використовується. Більше того, жахливий стан більшості архітектурних пам’яток є проблемою, а іноді й загрозою для мешканців нашого давнього міста.

Саме з метою віднайти способи використання цього великого і безцінного спадку для користі громади, організація «Край» за підтримки Бродівського історико-краєзнавчого музею взяла участь у міжнародному проекті «CHOICE – культурна спадщина: можливості підвищення громадської активності».

Лекторій просто неба «Міський оборонний вал: минуле і майбутнє»

Проект «CHOICE» здійснюється в Україні, Білорусі, Молдові і Вірменії у рамках програми Східного партнерства та за підтримки Європейського Союзу. Грантонадавачем і основним партнером виступає Асоціація агенцій місцевої демократії ALDA (Франція). Консультаційну, інформаційну підтримку учасникам в Україні надає Центр культурного менеджменту (м. Львів). Проект розглядає культурну спадщину як ресурс для розвитку і зміцнення сучасної української ідентичності та європейського цивілізаційного вибору України. Ініціатори проекту підтримують інноваційні підходи і відповідні ініціативи громадян, які включають спадщину в сучасне культурне життя українського суспільства.

Учасники та організатори квесту

Проект ГО «КРАЙ» «Громада та полікультурна історична спадщина міста Броди: потенціал, взаємодія, перспектива» є спрямованим на активізацію громади у сфері збереження полікультурної історичної спадщини міста Броди. Застосовуючи сучасні засоби візуалізації та культурно-просвітні заходи, ініціатори проекту прагнуть представити полікультурну спадщину міста як всередині громади, так і зовні (для туристів, науковців, потенційних інвесторів та ін.). Проект також має на меті залучити якомога більше число активних представників громади для напрацювання пропозицій щодо розвитку міста в сфері збереження і використання історико-культурної спадщини.

Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих, громадських активістів та громадські організації. Зробимо наше місто кращим!