• Травень 18, 2018
  • 14:30
  • виставкові зали музею в палаці Бродівського замку (вул. Замкова,1)

Бродівський історико-краєзнавчий музей в рамках Міжнародного дня музеїв запрошує жителів та гостей міста на відкриття фотовиставки “Броди в Першій світовій війні”.

Основу виставки складають копії світлин з Віденського військового архіву, які свого часу були включені до складу виставки, присвяченої відомому австрійському письменнику Йозефу Роту (1894-1939). Ця виставка частково експонувалася у 1994 р. у приміщенні Бродівської гімназії ім. Івана Труша (де вона зберігається й зараз).

Бріщина як прикордоння Австро-Угорської імперії зазнала значних руйнувань і спустошень за період 1914-1918 рр. Представлені на виставці світлини відображають події 100-літньої давності: знищені житлові та промислові будівлі, зустріч громадою Бродів австрійських військ після російської окупації Бродів. На фотографіях можна побачити чимало споруд, які до сьогодні не збереглися, серед них – забудова брідського Ринку.

Відкриття виставки відбудеться 18 травня 2018 р. о 14:30 у виставкових залах музею в палаці Бродівського замку (вул. Замкова,1).